Skip to main content

درباره شرکت فناوران گیتی افروز

 

شرکت طراحی وب سایت، طراحی لوگو و برندینگ گیتی افروز یک شرکت مورد اعتماد برای سازمان ها و کسب و کارهایی است که خواستار حضور فعال در فضای آنلاین و آماده همکاری با یک مجموعه موفق و کاردان هستند. تیم ما نمونه های موفق و  بسیار جذاب و کمپین های بازاریابی دیجیتال قدرتمندی را طراحی می کند که برای پروژه های مختلف کاربرد داشته باشد. ما اطمینان حاصل می کنیم که استراتژی های مورد استفاده برای مشتریان، رقابتی و مناسب نیازهای مختلف و خاص آن ها باشد.

ما معتقدیم برقراری روابط طولانی مدت با مشتریان با ارتباط و احترام متقابل ممکن است. ما از سال ۱۳۸۸ با مدیران و صنایع مختلف همکاری داشته ایم. از نظر ما سرمایه گذاری در یک وب سایت یا کمپین دیجیتال مارکتینگ تصمیم مهمی است. به همین علت هنگامی که مشتریان زمان، انرژی و هزینه ی فراوانی جهت کار با ما صرف می کنند، تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر بکار می گیریم. تا کنون هزاران وب سایت را برای صدها شرکت و سازمان طراحی کرده ایم.

تیم گیتی افروز از توسعه دهندگان، طراحان، متخصصان برندینگ، تولیدکنندگان محتوا، کارشناسان مارکتینگ و کارشناسان سئو تشکیل شده است که همگی متعهد به خلاقیت، نوآوری و ارتباطات آزاد هستند. ما به عنوان یک تیم فعالیت خود را در جهت حمایت به موقع و همیشگی از مشتریان پیش می بریم. به منظور تمایز در زمینه ی کاری شرکت، همواره اعضای تیم را تشویق می کنیم که مهارت هایشان را با شرکت در کنفرانس ها و کلاس های مرتبط ارتقاء دهند. ما حرفه و افرادی که با آن ها کار می کنیم را دوست داریم و این علاقه و حس تعامل در پروژه هایی که برای مشتریان انجام می دهیم نمود پیدا می کند.

ما در گیتی افروز هر پروژه را با تعهد و علاقه انجام می دهیم و متعهد به پیاده سازی راه حل های دیجیتالی هستیم که کاملا پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد تا نیازهای بلندمدت و کوتاه مدت آن ها را در کسب و کار برآورده کنیم.

 

 دلیل انتخاب گیتی افروز
 

کار تیمی گیتی افروز

 افرادی که روی پروژه های شما کار می کنند در فضای دیجیتال و حوزه ی کاری خود تخصص کافی دارند

 

روابط با مشتریان گیتی افروز
 با مشتریان روابط صمیمانه ای داریم و موفقیت خود را نتیجه حمایت و رضایت آن ها می دانیم.

 

کیفیت در گیتی افروز
 کیفیت معرف ماست. ما کیفیت خدماتی که به مشتریان ارائه می دهیم را تضمین می کنیم.

 

خلاقیت در گیتی افروز
 طی فرایندهای کاری از خلاقیت، تکنولوژی و تفکر استراتژیک استفاده می کنیم و آنها را بسیار مهم و ارزشمند می دانیم.


 فرایند کاری گیتی افروز

 

تحقیق و استراتژی
 تحقیق و استراتژی
چه چیزی شما را از رقبایتان متمایز می سازد؟ انگیزه ی مشتریان از مراجعه ی مجدد به شما چیست؟ وبسایت شما را به گونه ای طراحی می کنیم تا حضورتان در فضای آنلاین موثر باشد و با مشتریانتان تعامل و مشارکت داشته باشید. ما تحقیقات گسترده و جامعی در زمینه ی کاری شما انجام می دهیم تا به راهکارهای قدرتمندی در ارتباط با برند شما دست یابیم.

 

طراحی و تولید محتوا
طراحی و تولید محتوا
یک وبسایت با ظاهر زیبا می تواند در نگاه اول نشان دهنده ی نکات مثبت بسیاری درباره ی برند شما باشد. اما این مزیت در صورتی که وبسایت عملکرد درست و مناسبی نداشته باشد، محو می شود. تجربه ی مشتریان در طراحی برای ما در اولویت است و به کمک ظاهر زیبا و محتوای تعاملی که منجر به طراحی شفاف و موثر می شود، استفاده از وبسایت را آسان می کنیم.

 

توسعه و آزمایش
توسعه و آزمایش
کدنویسی اصولی و مناسب باعث تمایز در عملکرد و کاربری وبسایت می شود. ما دانش و تجربه ی کافی در زمینه ی کدنویسی داریم و نیازهای شما را مرتفع می‌کنیم.

 

بازاریابی و سئو
بازاریابی و سئو
یک وبسایت فوق العاده که کسی آن را نبیند چه تاثیر مثبتی می تواند داشته باشد؟ سئوی مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. ما قوانین جستجوی مرتبط به کسب و کار شما را در وبسایت هایی که برای شما طراحی می کنیم به کار می گیریم و با طراحی برنامه ای برای شما این اطمینان را می دهیم که طی سال های آتی به اهداف کسب و کارتان دست یابید.