سفارش طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو نوعی نماد،نشانه یا آرم است که توسط سازمان ها و شرکت های تجاری یا حتی توسط افراد جهت ترویج شناخت عمومی استفاده میشود. لوگو ابزاری برای ساخت هویت به عنوان بخشی از برند یا نام تجاری یک سازمان میباشد. همچنین ابزاری برای ایجاد افکار و احساسات مطلوب درباره این سازمانها است. انواع مختلفی از لوگو وجود دارد که همگی آنها ترکیبی از تایپوگرافی و تصاویر هستند. ولی هرنوع لوگو احساس متفاوتی را به برندتان میدهد و از آنجاییکه لوگوی شما اولین چیزیست که مشتریان خواهند دید باید مطمعن باشید که بهترین لوگو را برای برندتان انتخاب کرده اید.

 
طراحی لوگوی حروفی

 یک لوگوی حروفی مبتنی بر تایپوگرافی است که از چند حرف معمولا حروف آغازی نام یک شرکت تشکیل شده است.

اطلاعات بیشتر
 
طراحی لوگوی ترکیبی

همانگونه که از اسمش پیداست، یک لوگوی ترکیبی متشکل از ترکیبی از لوگوهای حروفی یا کلمه ای، لوگوی تصویری، لوگوی انتزاعی ویا کاراکتری است.

اطلاعات بیشتر
 
طراحی لوگو تایپ

مشابه با لوگوهای حروفی، یک لوگو تایپ لوگوی مبتنی بر فونت است که تنها بر روی نام تجاری تمرکز دارد. لوگو گوگل و کوکاکولا را در نظر بگیرید.

اطلاعات بیشتر
 
لوگوی انتزاعی

یک لوگوی انتزاعی نوعی خاص از لوگوی تصویری است. به جای اینکه یک تصور قابل تشخیص مانند سیب یا پرنده باشد، یک شکل هندسی انتزاعی است که معرف تجارت شما میباشد.

اطلاعات بیشتر
 
طراحی لوگوی تصویری

یک لوگوی تصویری طرحی مبتنی بر گرافیک است. این لوگو تصویری است که زمانیکه به آن لوگو فکر میکنید به ذهن می آید. نماد آیکونی اپل مثال بارز از این نوع است.

اطلاعات بیشتر
 
طراحی و خلق کاراکتر سفارشی

با ظاهری کارتونی و رنگارنگ و همیشه همراه با سرگرمی، این نوع طراحی لوگو روشی بسیار خوب برای خلق شخصیت سخنگوی برندتان است.

اطلاعات بیشتر
 
طراحی آرم

آخرین نوع اصلی از لوگو، آرم است. یک لوگوی آرمی متشکل از یک فونت درون یک نماد یا یک تصویر است. مدال ها، مهرها و تاجها را تصور کنید.

اطلاعات بیشتر

برخی از نمونه کارهای لوگو

فرایند طراحی لوگو

طراحی آرم        نمایش اولیه طراحی

طراحان حرفه ای ما اطلاعات شما و ایده های منحصربه فرد خود را پردازش میکنند تا خواسته های شما با ایده و تصورات حرفه ای همراه گردد و به بهترین ترکیب ممکن طراحی منجر شود. همچنین در صورت وجود هرنوع سوال در طول فرایند طراحی میتوانید با مدیر پروژه خود تماس حاصل فرمایید.

طراحی لوگو        گفتگو در باره لوگو

پس از انتخاب بسته مورد نظر گفتگوی جامعی برای جمع آوری اطلاعات درباره تمام جوانب لوگوی موردنظرتان انجام میشود که اطلاعات کاملی را درباره حوزه فعالیتی شما و اولویت هایتان در طراحی فراهم میکند که چارچوب اولیه را در کار طراحی شکل میدهد.

 

طراحی لوگو       انتخاب یک بسته طراحی

فرایند 5 مرحله ای ما در طراحی لوگو مستلزم این است که نخست شما یک بسته طراحی را با توجه به نیازهای خودتان انتخاب نمایید. بسته های ما خدمات متنوعی را از قبیل طراحی لوگو، برندینگ و طراحی وب سایت ارائه میدهد. همچنین میتوانید برای انتخاب بسته موردنیاز با توجه به حیطه کاری و هدف مدنظرتان با مشاوران طراحی ما تماس گرفته و از راهنمایی های حرفه ای انها برخوردار شوید.

طراحی لوگو و آرم       طرح نهایی لوگو

زمانیکه رضایت کامل شما از طرح لوگو حاصل شد، طراحان ما بعد از اعمال اصلاحات تکنیکی و برخی جرئیات خاص طرح نهایی لوگوی شما را آماده میکنند. ما به کسب و کار شما چهره ای نو میدهیم که تاثیری حرفه ای و فراموش نشدنی برجای خواهد گذاشت.

 

بازنگری لوگو      بازنگری در طرح لوگو

گام چهارم فرایند ما بازنگری در طرح است تا در صورت نیاز تغییرات رنگ، فونت و سایر اصلاحات طراحی انجام گردد. بنابراین طرح اولیه لوگو بر اساس پیشنهادها و نظرواکنشی شما نسبت به طرح اولیه تغییر و اصلاح میابد. همچنین ما نگرش های حرفه ای خودمان رادر طرح اعمال میکنیم تا اطمینان حاصل گردد که بهترین استانداردهای طراحی لحاظ شده اند.