Skip to main content

چاپ در ارومیه


در دنیای دیجیتالی و مدرن امروز ابزارهای تبلیغاتی نقش بسزایی در افزایش مشتری و فروش محصول دارند. از طریق همین ابزارها شما می توانید از رقبایتان پیشی بگیرید و در صنعت کسب و کار خود بدرخشید. چند نمونه از این ابزارها استفاده از بروشورها، کاتالوگ ها، ست اداری و کارت ویزیت، هدایای تبلیغاتی و حتی بسته بندی محصول شما می باشد. ما مفتخریم که تمامی این خدمات اعم از طراحی و چاپ بروشورها و کاتالوگ ها و ... را با بالاترین کیفیت و در حداقل زمان برای پیشروی شما ارائه دهیم. 

 

 

طراحی و چاپ کاتالوگ


امروزه در محیط بسیار رقابتی بازار کسب و کار، ابزارهای بازاریابی منحصربه فرد به شما کمک میکند تا متمایز از رقبای خود بوده و توجه مشتریان را به سمت خود جلب نمایید. کاتالوگ ها بخش مهمی از طرح های بازاریابی شرکت ها و یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی جهت معرفی و عرضه خدمات و کالا هستند که ارتباط مستقیمی با مخاطب برقرار میکنند. هدف از طراحی یک کاتالوگ آگاهی مخاطب از کالاها یا خدمات ارائه شده توسط یک سازمان و همچنین ترغیب آنها به خرید است. بنابراین طراحی کاتالوگ باتوجه به نکات واستانداردهای صحیح طراحی میتواند یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی باشد.

کاتالوگ

 


اطلاعات بیشتر

 


طراحی سررسید و تقویم


سررسید یا سالنامه دفترچه یادداشت روزانه ای است که هر صفحه از آن دارای تاریخ میباشد. تقویم نیز نوعی روزشمار است که روزها و ماه های یک سال همراه با وقایع خاص در ان ثبت شده است. معمولا تقویم در سه حالت اصلی رومیزی، دیواری و کتابی طراحی و چاپ میشود.

سررسید


اطلاعات بیشتر

 


طراحی و چاپ بروشور


بروشورها راهنمای معرفی خصوصیات کالاها و خدمات و قابلیت های محصول است که از طرف شرکت تولیدکننده به مشتری هدف ارائه میگردد. هدف از بروشورها معرفی یک کمپانی، کالا یا خدمات است که یکی از ابزارهای مهم بازاریابی میباشد. طراحی بروشور یک هنر است که مستلزم مهارت های طراحی گرافیکی، تکنیک های خاص و آشنایی کامل با تکنولوژی های چاپ و بازاریابی میباشد. طراحی بروشور نوعی فرایند بازاریابی حساس و مهم برای هرکسب و کاری است که انجام آن باید به طراحان حرفه ای در این زمینه سپرده شود.

طراحی و چاپ بروشور


اطلاعات بیشتر

 

 

طراحی کارت ویزیت و ست اداری


ست اداری از اجزای اولیه و اصلی هر شرکت و سازمانی ست که نشاندهنده هویت و اعتبار آن شرکت بوده و معمولا شامل کارت ویزیت، سربرگ، فاکتور، پاکت نامه و کاغذ یادداشت میباشد. طراحی خلاقانه، هماهنگ و یکپارچه در کل این مجموعه بیشترین تاثیر را در مخاطب داشته و درنتیجه تصویری جذاب و به یادماندنی از برندتان برجای میگذارد.

 

اطلاعات بیشتر

 


طراحی و چاپ ساک دستی


از ساک دستی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی استفاده می شود که امروزه کاربرد موثری در تبلیغات برند شما و همچنین افزایش مخاطبان شما در کسب و کارتان می باشد. ساک دستیها در انواع مختلف پارچه ای و کاغذی و نایلونی طراحی می شود که هر کدام از این موارد دارای تنوع بسیار می باشند.

 

اطلاعات بیشتر