Skip to main content

 توسعه اپلیکیشن موبایل IOS
در توسعه اپلیکیشن های موبایل انتخاب پلتفرم مناسب به نیازهای منحصربه فرد هر کسب وکار مانند نوع دسترسی، مصرف بومی یا مصرف جهانی و بین المللی، مخاطبان هدف و استراتژی های کوتاه و بلند مدت بستگی دارد.  تکامل فن آوری در IOS سریع بوده و کاربران آن را نیز گروه خاصی از مخاطبان شکل میدهد. دپارتمان توسعه اپلیکیشن موبایل گیتی افروز یکی از تخصصی ترین گروه ها در زمینه توسعه اپلیکیشن های موبایل IOS  میباشد و تیم ما در راستای توسعه اهداف کسب وکارتان و همچنین افزایش مخاطبان شما بهترین اپلیکیشن موبایل IOS را همگام با تکنولوژی های برتر جهانی ارائه میدهد.

 

مزایای توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

 

محبوبیت اپلیکیشن موبایل

محبوبیت اپلیکیشن موبایل IOS 


محصولات اپل یکی از محبوب ترین برندها در سراسر جهان است که مخاطبان بین المللی دارد. اگر هدف کسب وکار شما گسترده و در سطح جهان است بهترین گزینه انتخاب اپلیکیشن موبایل IOS برای کسب و کارتان میباشد. ما از اهمیت سیستم عامل IOS و محبوبیت آن آگاه هستیم و بهترین اپلیکیشن معرف برند شما را برایتان طراحی میکنیم تا در بازار اپلیکیشن اپل به بهترین شکل معرفی شوید. 

 

ثبات IOS در توسعه اپلیکیشن موبایل

ثبات IOS در توسعه اپلیکیشن موبایل


سیستم عامل IOS شهرت قابل اعتمادی دارد. به روز رسانی مکرراپل به کاربران این اجازه را می دهد که همیشه اخرین ورژن سیستم را در موبایل های خود داشته باشند. بدین معنی که ورژن های نرم افزاری کمتری وجود دارد که اپلیکیشن شما نیاز به سازگاری با آنها را دارد. ثبات IOS  این امکان را به توسعه دهندگان می دهد که زمان بیشتری را با عناصر منحصر بفرد صرف کنند تا اپلیکیشن خود را سازگار با دستگاههای متعدد کنند. ما از ثبات IOS استفاده کرده و پلت فرمی مطمئن، امن و منحصر بفرد را برای کسب و کار شما ارائه میدهیم.

 

رتبه بندی و نظرات

رتبه بندی و نظرات در مورد اپلیکیشن موبایل IOS


اپلیکیشن های موبایل IOS کاملا وابسته به نظرات کاربران است، رتبه بندی و محبوبیت اپلیکیشن موبایل شما به نظرات و تعداد دانلودها در روز بستگی دارد. این استراتژی میزان موفقیت اپلیکیشن شما را هنگام قرارگیری در بازار نشان می دهد. همچنین دسترسی شما به نظرات و بازخورد های مشتریان مقدور می نماید و درعین حال ابزاری مفید برای توسعه دهندگان در بروز رسانی و ارتقاء اپلیکیشن ها جهت تضمین موفقیتشان است.  متخصصین ما آماده اند تا سرویس دهی به اپلیکیشن شما و ایجاد  تغییرات لازم جهت بهبود پلتفرم را انجام دهند تا با نیازهای مشتریان در هماهنگی بوده و قابل رقابت با سایر اپلیکیشن ها بماند.

 

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل IOS

طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل IOS


کاربران اپل انتظارات بالایی از طراحی و کارایی اپلیکیشن های موبایل خود دارند. به روز رسانی های مکرر در سراسر سیستم به توسعه دهندگان ما این اجازه را می دهد که بر روی بهینه سازی پلت فرم شما متمرکز باشند تا آخرین ورژن IOS پشتیبانی گردد. به جای اینکه اپلیکیشن شما با تعداد زیادی دستگاهها و ورژن های نرم افزاری مختلف کار کند، اپلیکیشن IOS شما بدون کاهش کیفیتش در میان مشتریان زیادی گسترش می یابد. این مسئله زمان کمتری را برای توسعه و آزمایش فراهم میسازد و توسعه دهنده گان را قادر میکند تا بر روی ظاهر و رابط کاربری و آماده سازی آن برای بازار تمرکز کنند. توسعه‌ دهنده گان ما تلاش دارند تا اپلیکیشن موبایلی ایجاد نمایند که با انتظارات کاربران IOS و بازار در حال تحول در یک راستا باشد.